چاپ        ارسال به دوست

جلسه اساتید حوزه و دانشگاه به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه - آذر ماه 96

 

جلسه وحدت حوزه و دانشگاه در روز یکشنبه 96/9/26 ساعت 18 در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار گردید.

این جلسه با حضور حجه الاسلام علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری، ریاست محترم دانشگاه شهید باهنر آقای دکتر طاهر، حجه الاسلام حمزه مسئول نهاد رهبری، حجه الاسلام صباحی مسئول نهاد استانی، حجه الاسلام الله وردی مدیر حوزه های علمیه استان کرمان و حجه الاسلام رنجبر مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز کرمان و جمعی از اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه و اساتید و مدیران مدارس علمیه شهر کرمان تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا حجه الاسلام حمزه ضمن عرض خیر مقدم به بیاناتی از مقام معظم رهبری پیرامون وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرده و سپس آیه الله شیخ بهایی استاد درس خارج به نمایندگی از اساتید حوزه علمیه کرمان و آقای دکتر علوی به نمایندگی از اساتید دانشگاه به ایراد سخن پرداخته و در ادامه حجه الاسلام علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری دیدگاه خود را پیرامون وحدت حوزه و دانشگاه بیان نموده و در پایان پرسش و پاسخ برگزار گردید. در این جلسه حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان به عنوان یک نمونه عملی وحدت حوزه و دانشگاه معرفی گردید.

 


١١:٢٣ - چهارشنبه ٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٦٧٢٨٥    /    تعداد نمایش : ٨١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج