چاپ        ارسال به دوست

نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور

  • نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور برگزار می شود.

 

 

نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور با هدف تشریح نظام

جدید آموزشی و تربیتی، به مدت شش روز در تهران برگزار می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ، حجت الاسلام مهدی رضایی با اعلام این خبر گفت: در این نشست که با حضور نزدیک به 100 نفر از اساتید مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان  از 31 تیر تا 6 مرداد برگزار می شود، نظام جدید آموزشی تشریح و تبیین خواهد شد .

 

معاون تعلیم و تربیت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: در این نشست شش روزه ، که با حضور مدیران و اساتید مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در سراسر کشور برگزار می شود ،  کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه  مانند آیات عظام و حجج اسلام فرحانی ، جاودان ، صدیقی ، عابدینی ، خسروپناه، پناهیان، محمدیان و فلاح همچنین دکتر عبدالملکی و رحیم پور ازغدی برگزار می شود .

 

وی افزود : در نظام جدید آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ، دوره یک ساله با موضوعاتی مانند ((نظام اندیشه اسلامی)) با هدف تشریح ابعاد اسلام ناب ، ((رسالت الهی)) با هدف تبیین وظایف دانشجوی مومن انقلابی همچنین ((جهاد اکبر)) با محوریت اخلاق اسلامی متناسب با نیازهای دانشجویان و اساتید مراکز آموزش عالی ، تدوین شده است.

 

  معاون تعلیم و تربیت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان افزود: نظام جدید آموزشی حوزه  علوم اسلامی دانشگاهیان از مهرماه سال جاری در 46 مرکز در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

 


٠٨:١٢ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٦٦٦١١    /    تعداد نمایش : ٩٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج